fbpx

Jak pracuję?

Być może jesteś w kluczowym punkcie kariery zawodowej i przed Tobą nowe wyzwania, w obliczu których nie czujesz się pewnie? A może masz dość życia wbrew sobie i czujesz, jak narasta w Tobie bunt? Niezależnie od Twoich potrzeb, gwarantuję Ci pełną uwagę, wnikliwe spojrzenie i kompetencje.

Bezpłatna rozmowa

Zacznijmy od 20-minutowej bezpłatnej rozmowy. Opowiesz mi o tym, co się u Ciebie dzieje, a ja zaproponuję dalsze działania. Nie musisz przychodzić z konkretnym celem. Wystarczy fakt, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Pierwsza, niezobowiązująca rozmowa pozwoli Ci się przekonać, czy czujesz się dobrze w moim towarzystwie i czy będziesz w stanie mi zaufać.

Praca indywidualna

Będziemy pracować na pojedynczej sesji rozwojowej lub na kilku spotkaniach. W zależności od Twojej sytuacji pomogę Ci odzyskać kontakt ze swoimi potrzebami. Przyjrzymy się Twojemu „muszę” oraz sprawdzimy, czy Twoje schematy działania Ci służą. Zadam Ci pytania, które otwierają oczy, a jeśli trzeba, podzielę się swoim doświadczeniem, wchodząc w rolę mentora.

Efekty współpracy

Niektóre z moich klientek już po jednej sesji wychodzą z patentem, który mogą wcielić w życie od razu i poczuć niesamowitą różnicę. A czasem sięgamy głębiej – wtedy będziesz potrzebować więcej czasu, by w swoim tempie stawiać kolejne kroki na drodze do zmiany. Nie bój się prac domowych. W czasie sesji wyposażę Cię w narzędzia, dzięki którym nauczysz się żyć w zgodzie ze sobą.

Moje narzędzia

Pracuję w oparciu o model GROW, dzięki któremu opracujemy cel sesji rozwojowych sprawdzimy, co się dzieje, jakie są możliwości i kroki do osiągnięcia Twojego celu. Procesowi temu towarzyszą pytania, które dobieram w trakcie spotkania.

Korzystam też z narzędzi Analizy Transakcyjnej, która zakłada, że każdy ma umiejętność decydowania o swoim życiu, tylko nie zawsze z niej korzysta. Pracujemy więc na nauce autonomii, czyli: analizujemy strukturę czasu,  wychwytując te aktywności, które przynoszą Ci najwięcej i najmniej satysfakcji; analizujemy Twoje stany Ja, Rodzic, Dorosły i Dziecko; pracujemy nad elastycznością w korzystaniu z Twoich stanów Ja oraz nad dialogiem między nimi. 

Dbam o to, by spotkania były ciekawe i pełne inspiracji. Podsuwam lektury, webinary czy wystąpienia TED, które dopełniają proces coachingowy.

 

Mówią o pracy ze mną…

Do Ani zwróciłam się z problemem na gruncie zawodowym. Praca z ówczesnym zespołem była wyzwaniem i nie potrafiłam odnaleźć się w sytuacji i położeniu jakim się znalazłam. Ania pomogła mi popatrzeć na całą sytuację z innej perspektywy. Po każdym naszym spotkaniu miałam głowę pełną nowych rozwiązań.

Najważniejsze, że zrozumiałam, że muszę szanować swój czas i siebie. Ostatecznie po kilku sesjach z Anią doszłam do wniosku, że czas na zmianę zespołu i że nie należy się tej zmiany bać. A co najważniejsze, przestałam postrzegać zmianę jako porażkę. 

Ania jest wspaniałym człowiekiem. Takim kompletnym. Nazywam ją głosem rozsądku. Głosem, który każdy w nas sobie ma, ale to Ania sprawiła, że zaczęłam go słyszeć i za nim podążać. 

Natalia Ligas IG: @nat_von_ligas

Po wsparcie mentoringowe Ani sięgnęłam w kluczowym momencie mojego rozwoju zawodowego awansu na kierownika zespołu, z którego się wywodziłam.

W tym samym okresie szukałam wsparcia w konkretnym obszarze: efektywnej komunikacji bez  przemocy. W trakcie regularnych spotkań , omawiałyśmy moje doświadczenia, powiązane z obszarem rozwojowym, przede wszystkim skupiając się na  moich reakcjach  i ich efektach. Od samego początku były to spotkania bardzo ustrukturyzowane,  każde zakończone konkretnymi wnioskami. Dzięki temu,
regularnie odnotowałam progres w rozwoju, zauważalny przeze mnie jak i osoby z mojego otoczenia. Regularna praca rozwojowa z Anią, zdecydowanie nauczyła mnie „chłodnego” osądu wszelkich sytuacji, w tym  rozważania różnych perspektyw osób biorących udział w danej sytuacji.

Polecam pracę nad własnym rozwojem przy wsparciu Ani, jestem przekonana ze efekty będą widoczne w krótkim czasie, co w moim przypadku, motywowało mnie do dalszego pracy nad sobą. Ania jest zawsze merytorycznie przygotowana do spotkań, wykorzystuje swoje doświadczenia ale także opiera się na  literaturze specjalistycznej, podcastach, webinarach, lub wykładach. Często proponuje kilka,
alternatywnych metod zaadresowania tematu, z którym się do niej zwracam. Dzięki takiemu podejściu, spotkania z Anią są nie tylko  skuteczne , ale i bardzo atrakcyjne.

Marta Łęczycka

Zgłosiłam się do Ani urzeczona duchowym aspektem jej artykułów o twardych narzędziach organizacji pracy.

Poszukiwałam rozwiązania dla rosnącej sterty odręcznych, trudnych do odczytania notatek i chciałam dowiedzieć się od siebie samej, co trzyma mnie przy metodzie, która dawno przestała być efektywna i budziła taką frustrację.  Dzięki życzliwym, przenikliwym i mocnym (!) pytaniom Ani, mogłam przyjrzeć się podstawom starych nawyków i odkotwiczyć się. Dwie z wypracowanych wówczas zasad stosuję do dziś, w tym pisanie do siebie samej tak przejrzyście, jakbym pisała do innych (z szacunku do
swojej energii życiowej).

Ewa, doradca ubezpieczeniowy

Pobierz bezpłatny poradnik!

zapisz się na mój newsletter i otrzymaj bezpłatny mini poradnik o tym, jak poradzić sobie z trudymi sytuacjami podczas rodzinnych spotkań.