fbpx

„Życzliwy towarzysz drogi”

„Głos rozsądku”

Tak mówią o mnie klientki i sama bym tego lepiej nie ujęła.

Jestem coachem, który łączy wrażliwość ze zdrowym rozsądkiem, empatię z trzeźwym spojrzeniem. Wspieram i motywuję. Zadaję pytania, a kiedy trzeba, podsuwam odpowiedzi i dzielę się swoim doświadczeniem, wchodząc w rolę mentora.

Chodzę w martensach i eleganckich sukienkach. Żyję po swojemu i wiem, że Ty też możesz.

Działam z misją

Wierzę, że autentyczność to sposób na dobre życie. I czasem wcale nie trzeba wielkiego wysiłku, by je osiągnąć. Wystarczy gotowość do zmiany i osoba, która Cię wesprze. Dlatego po kilkunastu latach pracy w korporacji zdecydowałam się zostać coachem i towarzyszyć innym w zmianie. Moją misją jest pokazać Ci, że możesz żyć po swojemu.

Wiem, co robię

Jestem absolwentką filozofii i socjologii na UAM, skończyłam Szkołę Trenerów i Szkołę Analizy Transakcyjnej Grupy Spotkanie oraz Szkołę Coachów Akademii SET. Jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej. 

Pracuję jako mentor menedżerów w obszarze zarządzania zmianą, rozwoju liderów i kształtowania kultury organizacyjnej. Mam za sobą doświadczenie w pracy w działach personalnych korporacji.

Mam talent

A według Gallupa nawet kilka. Moja pierwsza piątka to: Odkrywczość, Osiąganie, Bliskość, Strateg i Uczenie się. Łączę nieszablonowe myślenie z twórczym przewidywaniem. Zadaję pytania, które wnoszą świeżą perspektywę i znajduję najlepsze sposoby działania. Ale przede wszystkim cenię sobie relacje i współpracę opartą na zaufaniu. Możesz liczyć na moje wsparcie i wnikliwe spojrzenie.

 

Pobierz bezpłatny poradnik!

zapisz się na mój newsletter i otrzymaj bezpłatny mini poradnik o tym, jak poradzić sobie z trudymi sytuacjami podczas rodzinnych spotkań.